Update logs

In dit bericht worden de update logs van het team geplaatst.

Nieuwe teamnaam + overgangsdatum | 05-03-2021
Goed nieuws! De poll heeft uitgewezen dat wij als team per 1 april 2021 officieel uitgebreid zullen zijn naar Friesland! De andere poll heeft met een grote meerderheid van 11 stemmen bepaald dat wij dit gaan doen onder de nieuwe teamnaam: “Meldkamer Noord-Nederland”. Wij zien uit naar de uitbreiding en hopen dat we hierdoor nog sneller kunnen groeien als team!

Gebouwen geplaatst | 18-02-2021
Het geld uit de teamkas is geïnvesteerd in nieuwe gebouwen voor ons team. De volgende gebouwen zijn geplaatst:
• 2x Cellencomplex Veenhuizen + uitbreidingen
• 2x Cellencompelx Sneek + uitbreidingen
• 2x Cellencomplex Dokkum + uitbreidingen
• 3x Brandweer Academie Drachten + uitbreidingen
• 2x Politie Academie Drachten + uitbreidingen
• 2x Universiteit Faculteit Geneeskunde Drachten + uitbreidingen

Uitbreiding team omvang gebied | 10-02-2021
Hallo teamleden, Laatst zijn wij uitgebreid en hebben wij de provincie Drenthe erbij genomen als team. Om dit te vergroten willen wij als team binnenkort ons omvang gebied nogmaals vergroten, dit keer door Friesland erbij te nemen! Dit is een uitdaging omdat dit van ons als team vereist dat wij langzamerhand ook kazernes/posten in de provincie Friesland gaan plaatsen. Een aantal teamleden heeft al posten in Friesland, een aantal andere teamleden is hier nog (lang) niet aan toe. Daarom het volgende: Mocht je toe zijn aan een nieuwe uitdaging en een groter gebied, plaats dan vooral een aantal nieuwe posten in de provincie Friesland! Door dit vooraf te doen, kunnen wij op termijn ons team officieel uitbreiden naar de grotere omvang. Voorlopig betekent dit dus dat wij gewoon ‘Meldkamer Groningen & Drenthe’ blijven heten, maar wij werken wel toe naar de bovengenoemde uitbreiding. Het is niet noodzakelijk om als teamlid de volledige provincie Friesland bedekt te hebben voor de officiële uitbreiding, als er maar een goede basis is gelegd. De exacte datum van de officiële uitbreiding volgt later. Dit alles zal ervoor zorgen dat ons team nog sneller kan groeien in het aantal leden, het plezier en de uitdaging. Heb je vragen of opmerkingen over dit bericht? Stel deze dan gerust in de Discord of stuur mij of een ander stafflid een bericht.

Uitbreiding team omvang gebied | 16-11-2020
Hallo teamleden, Binnen ons team willen we zorgen voor zoveel mogelijk uitdaging. Dit doen we het liefste met zoveel mogelijk medespelers/teamgenoten. Om dit te vergroten willen wij als team binnenkort ons omvang gebied vergroten naar Groningen & Drenthe. Dit is een uitdaging omdat dit van ons als team vereist dat wij langzamerhand ook kazernes/posten in de provincie Drenthe gaan plaatsen. Een aantal teamleden heeft al posten in Drenthe, een aantal andere teamleden is hier nog lang niet aan toe. Daarom het volgende: Mocht je toe zijn aan een nieuwe uitdaging en een groter gebied, plaats dan vooral een aantal nieuwe posten in de provincie Drenthe! Door dit vooraf te doen, kunnen wij op termijn ons team officieel uitbreiden naar de grotere omvang. Voorlopig betekent dit dus dat wij gewoon ‘Meldkamer Groningen’ blijven heten, maar wij werken wel toe naar de bovengenoemde uitbreiding. Dit alles zal ervoor zorgen dat ons team nog sneller kan groeien in het aantal leden, het plezier en de uitdaging. Heb je vragen of opmerkingen over dit bericht? Stel deze dan gerust hieronder of stuur mij of een ander stafflid een berichtje.

Gebouwen geplaatst | 30-10-2020
De volgende gebouwen zijn geplaatst voor ons team:
• Politie Academie (+2 lokalen upgrades)
• Brandweer Academie (+2 lokalen upgrades)

Gebouwen geplaatst | 04-06-2020
De volgende gebouwen zijn geplaatst voor ons team:
• Universiteit Faculteit Geneeskunde
• Politie Academie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *